• 09371198576
  • payanyar@gmail.com
بروز رسانی قیمت‌ها: فروردین 1403
ورود  \/ 
x
x
x
ثبت  \/ 
x

تضمین کیفیت محصولات

------------------------------

تضمین کیفیت تمامی محصولات

ضمانت هفت روزه برای تمامی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته

------------------------------

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات پشتیبانی آنلاین و تلفنی

پشتیبانی حضوری با تعیین وقت قبلی

برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی

------------------------------

ارائه کلاس‌های آموزشی

برگزاری کلاس‌های توجیهی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

رشته اقتصاد و به طور کلی علم اقتصاد نقش بسزایی در جامعه دارد و علاوه بر پیشرفت اقتصادی در زمینه های اجتماعی، صنعتی و علمی جامعه و مهمتر از همه، رفاه جامعه بسیار اهمیت دارد. این رشته که آینده یک مملکت را رقم می زند، به تولید، توزیع و خدمات نیز می پردازد. تقسیم بندیهای اقتصاد به صورت اقتصاد خرد و کلان است که قسمت خرد آن شامل عوامل فردی جامعه مانند خریداران، خانوارها، شرکتها و شرکتها و بخش کلان عوامل کلی اقتصاد را مانند بیکاری و تورم شامل می شود.

پایان نامه اقتصاد
رشته اقتصاد در مقطع کارشناسی شامل گرایشهای صنعتی، نظری و کشاورزی است. اقتصاد صنعتی با بخش صنعت و تکنولوژی سروکار دارد و دانشجویان این رشته مهندسان صنایعی هستند که به بررسی و برنامه ریزی سیستمها می پردازند. گرایش اقتصاد نظری به طور تئوریک و نظری علم اقتصاد را مورد بررسی قرار می دهد. اقتصاد کشاورزی مسائل پیرامون کشاورزی را بررسی می کند و راه حلهای اقتصادی جدیدی برای پیشرفت کشاورزی ارائه می کند.
گرایشهای مقطع کارشناسی ارشد اقتصاد شامل شش گرایش علوم اقتصادی، اقتصاد انرژی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، برنامه ریزی سیستمهای اقتصادی، اقتصاد محیط زیست و اقتصاد و تجارت الکترونیک می شود.
دانش آموختگان این رشته در وزارت دارایی، بانک مرکزی، موسسات تحقیقاتی، وزارت بازرگانی، سازمان برنامه ریزی بودجه، کارشناس و مدیر اقتصادی می توانند مشغول به کار شوند.
یک اقتصاددان اطلاعات بسیار زیادی از نظریه ها و متدلوژی اقتصاد دارد و از توانایی بالایی در تجزیه و تحلیل مسائل اقتصادی برخوردار است. برای اینکه یک اقتصاددان خوبی بشوید باید در مبحث ریاضی، روانشناسی و جامعه شناسی هم قوی باشید به عبارتی باید یک ریاضیدان، سیاستدار، تاریخ دان، و فیلسوف خوبی باشید تا در این زمینه موفق شوید.

انجام پایان نامه به طور کلی برای برخی از دانشجویان نگران کننده بوده است و برای همین ما  پایان یار را معرفی می کنیم. شرکت ما ارائه دهنده خدمات انجام پایان نامه می باشد. متخصصین ما تجربه و آگاهی کامل نسبت به ساختار و نگارش پایان نامه دارند و انجام پایان نامه شما را آسان می نمایند. تحلیل آماری پایان نامه ارشد و دکترا کاری تخصصی است و کارشناسان و متخصصان ما تحصیلات عالی در این زمینه دارند و می توانند تحلیلی حرفه ای برایتان انجام دهند.
لیست موضوعات پایان نامه رشته اقتصاد

-    تجزیه و تحلیل اقتصادی و کاربردی نیروگاههای اف-وی
-    تحلیل مسکن سازی برای خانوارهایی با درآمد پایین
-    بررسی نمونه های مرجع رشد درون زایی اقتصادی
-    مطالعاتی درمورد بحرانهای مالی و اقتصادی سالهای 2009-2007
-    هزینه های فعالیتهای اقتصادی بودجه های محلی