• 09371198576
  • payanyar@gmail.com
بروز رسانی قیمت‌ها: فروردین 1403
ورود  \/ 
x
x
x
ثبت  \/ 
x

تضمین کیفیت محصولات

------------------------------

تضمین کیفیت تمامی محصولات

ضمانت هفت روزه برای تمامی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته

------------------------------

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات پشتیبانی آنلاین و تلفنی

پشتیبانی حضوری با تعیین وقت قبلی

برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی

------------------------------

ارائه کلاس‌های آموزشی

برگزاری کلاس‌های توجیهی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

انجام پایان نامه علوم تربیتی

از آنجایی که آموزش، فرهنگ و آینده کشور را رقم می زند به منظور هدایت بشر رشته علوم تربیتی بسیار ضروری است. این رشته در رابطه با آموزش و پرورش است و فارغ التحصیلان آن می توانند معلم دوره های پیش دبستانی و دبستان، کارشناس کانون فرهنگی و فکری، کارشناس وزارت آموزش و پرورش شوند و یا در کانون اصلاح و تربیت، مراکز مشاوره خصوصی، علوم و تحقیقات و فناوری، بهزیستی و فرهنگسراها فعالیت داشته باشند. طول دوره تحصیل در این رشته حداقل چهار سال و حداکثر شش سال است.

پایان نامه علوم تربیتی

این رشته با مباحث زیادی سروکار دارد از جمله فلسفه، روانشناسی، اقتصاد، آمار، مدیریت، و جامعه شناسی. رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی گرایشهایی مانند آموزش و پرورش پیش دبستانی و دبستان و آموزش و پرورش کودکان استثنایی دارد. همانطور که می دانید دانشجوی این رشته باید علاقه و صبرو شکیبایی زیادی در زمینه تدریس داشته باشد و از آنجایی که هرروز با کودکان سروکار دارد باید ارتباطات اجتماعی خوبی داشته باشد. دانشجو در گرایش کار با کودکان استثنایی باید سعی کند تا هرچه بیشتر صبر ودرک روانشناسی خود را بالا ببرد.
گرایشهای رشته علوم تربیتی در مقطع کارشناسی متفاوت تر است و شامل آموزش و پرورش تطبیقی، تحقیقات آموزشی، آموزش بزرگسالان، آموزش و پرورش استثنایی، آموزش و پرورش تطبیقی، آموزش و بهسازی منابع انسانی، تکنولوژی آموزشی، سنجش و اندازه گیری آموزش و تاریخ و فلسفه تعلیم و تربیت می شود. در مقطع دکترا دانشجویان می توانند  در گرایشهایی مانند آموزش از راه دور، مدیریت و اقتصاد آموزش عالی تحصیل کنند.
نحوه نگارش پایان نامه علوم تربیتی

برای تدوین پایان نامه یا رساله دانشجو باید در نگارش قوی باشد. یک پایان نامه خوب نیازمند تحقیق و داشتن اطلاعات به روز است که برخی از دانشجویان به این زمینه علاقه ای ندارند و یا قدرت نویسندگی  در این زمانها وجود یک مشاور می تواند کار شما را بسیار آسان نماید. مشاورین ما آماده راهنمایی در زمینه نگارش پروپوزال و انجام پایان نامه شما هستند.

نمونه هایی از موضوعات پایان نامه علوم تربیتی
-    بررسی اختیارات آموزشی و حساسیت فرهنگها نسبت به گوناگونی و اجرای حقوق زبانی
-    مطالعه ای درباره افزایش کارایی سیستمهای آموزشی
-    بررسی استانداردهای اجرایی و ابزارهایی برای سیستمهای ارزیابی