بروز رسانی قیمت‌ها: فروردین 1403
  • 09371198576
  • payanyar@gmail.com
ورود  \/ 
x
x
x
ثبت  \/ 
x

تضمین کیفیت محصولات

------------------------------

تضمین کیفیت تمامی محصولات

ضمانت هفت روزه برای تمامی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته

------------------------------

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات پشتیبانی آنلاین و تلفنی

پشتیبانی حضوری با تعیین وقت قبلی

برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی

------------------------------

ارائه کلاس‌های آموزشی

برگزاری کلاس‌های توجیهی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

رشته تاریخ به تحولاتی از گذشته های دور تا کنون می پردازد و تغییرات سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را بررسی می کند. تاریخ تنها مربوط به گذشته نیست چون آموختن از اشتباهات و تجربیات دیگران در گذشته می تواند تاثیر بسیار زیادی در آینده شخصی و آینده کشورها داشته باشد. دانشجوی این رشته باید توانایی بالایی در زمینه به تصویر کشیدن و نقد گذشته داشته باشد  و به مباحث اقتصاد، سیاسی، فرهنگی، جامعه شناسی و فلسفی نیز علاقه داشته باشد. از آنجایی که دانشجویان این رشته با داده های تاریخی نیز سروکار دارند، به آمار و ریاضی نیز نیاز می شود. از جمله درسهایی که دانشجویان این رشته طی تحصیل در دانشگاههای ایران می آموزند، می توان به تاریخ دوره های مختلف ایران، تاریخ تحولات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی دوران اسلام، تاریخ تشیع، تاریخ تحلیلی زندگی ائمه، مبانی علم و سیاست، کلیات جغرافیا، گاه شماری و تقویم، تاریخ نگاری و ... اشاره کرد. رشته تاریخ در مقطع کارشناسی ارشد چندین گرایش دارد، مانند تاریخ تشیع، تاریخ اسلام، تاریخ انقلاب اسلامی، تاریخ عمومی جهان، مطالعات خلیج فارس، تاریخ ایران باستان، تاریخ ایران اسلامی و تاریخ و فرهنگ تمدن اسلامی.

پایان نامه تاریخ
فارغ التحصیلان رشته تاریخ می توانند در سازمان موزه ها، مراکز اسناد ملی، گردآوری تحقیقات تاریخی و علمی بزرگ، وزارت علوم و تحقیقات، آموزش و پرورش و وزارت فرهنگ و ارشاد مشغول به کار شوند. فارغ التحصیلان این رشته در صورت گرفتن تخصص می توانند تاریخ نگار و یا مورخ شوند. تاریخ نگار به کسی گفته می شود که تجربه زیادی در زمینه تحقیق و تفحص در تاریخ داشته باشد، تاریخ همه اعصار و وقایع تاریخی که در گذشته های بسیار دور رخ داده را با دقت مطالعه کرده باشد.

شرکت ادیت اکسپرتس خدمات حرفه ای در زمینه انجام پایان نامه ارائه می دهد و مشاوران ما از مراحل ابتدایی یعنی انتخاب موضوع تا آخرین مرحله یعنی دفاع پایان نامه با شما خواهند بود. برای آشنایی با نحوه انجام پایان نامه و ساختار آن هم می توانید از سایت ما دیدن کرده و هم از مشاورین ما راهنمایی بگیرید.
نمونه ای از موضوعات پایان نامه تاریخ

-    تناقض موفقیت: دموکراسی اجتماعی هلندی و تاریخ نگاری آن
-    بررسی شبکه های ارتباطی دفاعی و سیاستهای رومانی در اروپای شرقی و مرکزی
-    شرح تاریخی هانری هفتم و ایتالیا
-    نقد و بررسی تئوفراستوس و جنگ
-    سومین جنگ بالکان: تلاشهای فرانسه برای ایجاد یک اتحاد جدید بالکانی