بروز رسانی قیمت‌ها: فروردین 1403
  • 09371198576
  • payanyar@gmail.com
ورود  \/ 
x
x
x
ثبت  \/ 
x

تضمین کیفیت محصولات

------------------------------

تضمین کیفیت تمامی محصولات

ضمانت هفت روزه برای تمامی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته

------------------------------

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات پشتیبانی آنلاین و تلفنی

پشتیبانی حضوری با تعیین وقت قبلی

برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی

------------------------------

ارائه کلاس‌های آموزشی

برگزاری کلاس‌های توجیهی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

یک حسابدار با طبقه بندی، ثبت، خلاصه کردن اطلاعات، پردازش اطلاعات رویدادهای مالی سازمانها و به طور کلی با مباحث اقتصادی سروکار دارد. رشته حسابداری یکی از رشته های پر طرفدار است زیرا امروزه هر کسی که کسب و کاری راه می اندازد قطعا به یک حسابدار یا دفتردار نیاز پیدا خواهد کرد. از این رو فارغ التحصیلان این رشته سریعا وارد بازار کار خواهند شد.
کسی که قصد تحصیل در این رشته را دارد، باید حتما ریاضیات قوی داشته باشد و اطلاعات کافی از کامپیوتر داشته باشد، زیرا امروزه از کامپیوتر در زمینه محاسبات استفاده زیادی می شود. علاوه بر داشتن استعداد ریاضی، دانشجویان حسابداری باید بتوانند با سرعت بالا حقایق را تفسیر کنند، رابطه اجتماعی خوبی داشته باشند تا بتوانند اطلاعات پیچیده را برای مردم به طور شفاف و ساده ای توضیح دهند. دانشجویان در رشته حسابداری با مفاهیمی مانند بدهکار، بستانکار،شرح معامله، دفتر کل و تجزیه و تحلیل مالی سروکار دارند. حسابدارانی که سابقه تحصیلی حقوقی داشته باشند نیز طرفداران زیادی دارند، چون شرکتهای مالیاتی زیادی وجود دارند که به حسابداران حقوقی نیاز دارند تا  راههای کلاهبرداری را ریشه کن کنند. شرکتهای بزرگی و ادارات مالیاتی که حسابدار استخدام می کنند، از آنها توقع دارند که توانایی تجزیه، بودجه بندی، کنترل و نظارت مالی را داشته باشند.

شرایط پایان نامه حسابداری

به طور کلی پایان نامه گزارشی علمی است که دانشجو باید بر اساس آموخته های خود در دوره تحصیلات عالی ارایه دهد. به دلیل اینکه به واسطه پایان نامه دانشجو مورد ارزیابی قرار می گیرد، در انتخاب موضوع و نحوه نگارش آن باید دقت لازم را داشته باشد. در صورت ایجاد هرگونه سوال و مشکل با مشاورین ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

نمونه موضوعات پایان نامه حسابداری

-    بهینه سازی سیستم دینامیک تجارتی در عکس العملهای کارازین هولدین
-    بررسی تحلیلی مفهوم حسابداری و پشتیبانی سیستمهای مالیاتی
-    مطالعه ای درباره تشخیص موانع مهم در حسابداری مدیریتی
-    همگرایی بین المللی سیستمهای استاندارد حسابداری
-    سیستم اطلاعات حسابداری مدیریتی بر اساس ROI و ROE