• 09371198576
  • payanyar@gmail.com
بروز رسانی قیمت‌ها: فروردین 1403
ورود  \/ 
x
x
x
ثبت  \/ 
x

تضمین کیفیت محصولات

------------------------------

تضمین کیفیت تمامی محصولات

ضمانت هفت روزه برای تمامی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته

------------------------------

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات پشتیبانی آنلاین و تلفنی

پشتیبانی حضوری با تعیین وقت قبلی

برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی

------------------------------

ارائه کلاس‌های آموزشی

برگزاری کلاس‌های توجیهی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

رشته اخترشناسی یا نجوم برای کسانی مناسب است که به ستاره ها، کهکشانها، صور فلکی و رصد آسمان علاقه شدیدی دارند. علم نجوم با رشته های فیزیک، شیمی و کیهان شناسی ارتباط دارد و دانشجویان این رشته باید در این مباحث قوی باشند تا منجم خوبی بشوند. یکی از شاخه های نجوم که سروکار زیادی با فیزیک دارد، آستروفیزیک است. در این شاخه با استفاده از فرآیندهای فیزیکی، چگونگی حرکت اجسام و پدیده های کیهانی را بررسی می کند. برخی از دروس این رشته عبارتند از فیزیک خورشید، فیزیک نجوم، پالسارها، گرانش، ساختمان و تحول کهکشانها، وسایل نجومی و رصد، الکترودینامیک، مکانیک کوانتومی نسبیتی، ساختمان و تحول ستارگان، دینامیک شاره ها، فیزیک محاسباتی، کیهان شناسی و ... .

پایان نامه نجوم
این رشته دو گرایش اختر شناسی و کیهان شناسی دارد در شاخه کیهان شناسی چگونگی پیدایش و شکل گرفتن جهان را بررسی می کنند. اما در مبحث اخترشناسی وضعیت کنونی ستارگان و رخدادهای در حال اتفاق را بررسی می کنند. اخترشناسان با ابزارهای فضایی و استفاده از کامپیوتر پیدایش و تکامل ستارگان را مشاهده می کنند و آنها را به ثبت می رسانند. به عبارتی شاهد تولد و مرگ ستارگان و سیاه چاله ها هستند. شغل اکثر منجمان در رصدخانه ها است و برخی دیگر در دانشگاهها به تدریس نجوم می پردازند. منجمانی که علاقه به فضانوردی دارند، باید برای راه یافتن به این زمینه تخصص ویژه ای در نجوم داشته باشند، به طور حرفه ای و علمی تاریخچه نجوم کشور خود را مطالعه کنند و به دنبال پژوهشی جدید و منحصر به فرد باشند.

دانشجوی رشته نجوم به هنگام فارغ التحصیلی پایان نامه موظف به ارائه پایان نامه است. برای کمتر کردن پیچ و خمهای پایان نامه متخصصین ما آماده خدمات رسانی به شما هستند. ادیت اکسپرتس در حفظ پایان نامه ها کوشا است و طی تمام فازهای کار شما با شما در ارتباط می باشد و با شما در گامهای انجام پایان نامه سهیم خواهد بود.
نمونه ای از موضوعات پایان نامه رشته نجوم

-    بررسی پیشرفتهای اخیر در سلولهای حساس خورشیدی
-    مطالعه ای درباره ابزار لینک کننده داده های نجومی
-    مطالعه ای درباره انرژیهای آستروفیزیکی
-    آستروفیزیک و علم فضایی
-    تجزیه و تحلیل پژوهشنامه انجمن منجم های هند
-    بررسی تاریخچه نجوم در دوره رنسانس