بروز رسانی قیمت‌ها: فروردین 1403
  • 09371198576
  • payanyar@gmail.com
ورود  \/ 
x
x
x
ثبت  \/ 
x

تضمین کیفیت محصولات

------------------------------

تضمین کیفیت تمامی محصولات

ضمانت هفت روزه برای تمامی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته

------------------------------

پشتیبانی 24 ساعته

خدمات پشتیبانی آنلاین و تلفنی

پشتیبانی حضوری با تعیین وقت قبلی

برگزاری کلاس‌های آموزشی و توجیهی

------------------------------

ارائه کلاس‌های آموزشی

برگزاری کلاس‌های توجیهی محصولات

تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

رشته مکاترونیک تلفیقی از مهندسی مکانیک، مهندسی کامپیوتر سخت افزار و نرم افزار و مهندسی الکترونیکی است و در زمینه هایی مانند لوازم خانگی، خودروها، نیروگاهها، پالایشگاهها و پتروشیمی کاربرد دارد. به طور کلی به علت پیشرفت روزافزون علم و اطلاعات و فناوری به علم مکاترونیک نیاز مبرمی داریم. این علم یک ایده و تفکر جدیدی است که به ایجاد سیستمها و محصولاتی با کیفیت بهتر و هزینه کمتر می پردازد. از جمله کارایی های رشته مکاترونیک در زمینه های طراحی ماشینهای کنترل شده توسط کامپیوتر، اتوماسیون خودرو، بکارگیری مته های کنترل شده از راه دور، هوشمند کنترل از راه دور تجهیزات هوایی، کنترل هوشمند حمل و نقل شهری، مترو و ... می توان اشاره کرد.
این رشته شامل گرایشهای طراحی رباتها و سیستمهای مکاترونیکی، اتوماتیک و کنترل تولید، ارتباطات جنبی مانند انسان، ماشین و کامپیوتر است. برخی از دروس این رشته عبارتند از: کنترل محرکه های الکتریکی، شبیه سازی کامپیوتری، هوش مصنوعی، هیدرولیک پیشرفته، سیستمهای بلادرنگ و ... .
تدوین پایان نامه مهندسی مکاترونیک نیازمند آزمایشهای تجربی و عملی است به طوری که گاه برای موضوع پایان نامه خود باید هزینه زیادی خرج کنند. نگارش هر پایان نامه نیازمند تحقیق و اطلاع از دانش به روز دنیا است، دانشجویان می توانند در ژورنالهای علمی دنیا که فناوریهای نوین و جدید را معرفی می کنند به روز شوند و ایده های جدیدتری برای موضوع پایان نامه خود انتخاب کنند. برای شروع انجام پایان نامه، باید به موضوعی که در مباحث گسترده درسی مکاترونیک همیشه نظرتان را جلب کرده و یا سوالی در ذهنتان ایجاد کرده باشید و اگر در این زمینه به مشکل برخوردید چه در پایان نامه ارشد و چه در دکترا با مشاوران و کارشناسان ما مشورت کرده و پایان نامه ای حرفه ای ارایه دهید. نمونه ای از موضوعات پایان نامه مهندسی مکاترونیک را می توانید مشاهده نمایید :
-    تعیین خاصیت و اندازه گیری انبوه حرکت شانه انسان
-    نحوه کاربرد هولوگرافی در سیستمهای میکروالکتریکی
-    طراحی پارامتریک و چند منظوره سیستمهای لرزشی جداسازی
-    مطالعه ای درباره سیستمهای هوشمند نمایشگر و کاربرد آنها
-    استفاده از اسکن لیزری در اسناد میراث فرهنگی